نخ دندان مینا ویسل

نخ دندان مینا ویسل، نسل جدیدی از نخ دندان است که کشیدن نخ را بسیار آسان می کند. نخ دندان دسته دار مینا با طراحی ارگونومیک، به میزان ۷۰ درصد کشیدن نخ دندان را آسان تر نموده و تا ۴۰ درصد میزان مصرف نخ دندان را کاهش می دهد. همچنین مینا میسل با کمک نوک کمانی خود، قادر است به دورترین دندان ها به راحتی دسترسی پیدا کرده و به راحتی پلاک های دندانی را خارج نماید.
 
لینک خرید در فروشگاه های آنلاین معتبر:

خرید نخ دندان دسته دار مینا ویسل در دیجیکالا

نخ دندان معمولی

نخ دندان های مینا، سالهاست که توانسته اند با کیفیت بالای خود سهم مناسبی از این بازار را در اختیار بگیرند. نخ دندان های مینا، با ۴ طعم مختلف و در ۳ ضخامت، مناسب برای تمامی انواع دندان می باشند. نخ دندان مینا با آغشتگی به موم زنبور عسل، از مقاومت بیشتری نسب به سایر نخ ها دارا می باشند. همچنین اسانس های مختلف نعنا، توت فرنگی، اکالیپتوس و دارچین بهمراه فلوراید، کشیدن نخ دندان را لذت بخش و اثر بخش می کند.
نخ دندان مینا با طعم توت فرنگی

طعم توت فرنگی

نخ دندان مینا با اسانس اکالیپتوس

طعم اکالیپتوس

نخ دندان مینا با اسانس نعنا

طعم نعنا

نخ دندان با اسانس دارچین

طعم دارچینی

نخ دندان متراکم مینا

نخ دندان متراکم

محصول جدید

نخ دندان متراکم مینا، محصول جدیدی است که به دلیل تراکم افزوده نخ، ریش ریش نمی شود. این تراکم، حاصل تابیده شدن نخ 150 بار بیشتر از نخ های معمولی است و فواصل مختلف دندانی کاربرد موثر دارد

نخ دندان ضخیم

ضخامت استاندارد

نخ دندان ضخیم مینا، توصیه عمومی دندانپزشکان است. این نخ که در واقع ضخامت استاندارد نخ دندان را داراست و به شکل نوار گونه دارد، بهترین کاربرد را در پاک کردن پلاک ها از بین دندان ها خواهد داشت.

نخ دندان نازک

برای دندان های متراکم

نخ دندان باریک مینا، برای ردیف دندان هایی است که فاصله ای کمتر از حد معمول را دارا هستند. در صورتی که استفاده از نخ دندان ضخیم دشوار باشد، با مشورت پزشک از این نخ استفاده کنید.

نخ دندان فوق نازک

برای مصارف خاص

نخ دندان باریک تر مینا، با توجه به درخواست های متعدد تولید شده است. به دلیل بافت بسیار نرم و حساس لثه ها، برای جلوگیری از آسیب احتمالی،نخ دندان باریک تر را با احتیاط استفاده کنید.